Prodej bytu 2+1+pracovna, Kuřim

PRODÁNO
Kuřim

Rychlý souhrn

Lokace:
Kuřim
Cena:
4 990 000 Kč
Typ nemovitosti:
Byt
Status:
Prodej
Rozloha:
58 m2
Ložnice:
2
Koupelny:
1
Garáže/stání:
0

Popis nemovitosti

Znáte Kuřim? A víte, že se tady bydlí báječně? V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji velmi hezký byt 2+1 s pracovnou a lodžií ve zvýšeném přízemí 8 podlažního panelového bytového domu s výtahem na ulici Popkova. Celková podlahová plocha činí 58 m2.
Nabízí se možnost převzetí hypotečního úvěru s výhodnou úrokovou sazbou.
Podrobnosti a více fotografií na www.prodej-bytu-kurim.cz
Byt prošel v minulých letech částečnou rekonstrukcí, je pečlivě udržovaný a vhodný k okamžitému bydlení. Orientace bytu je Z-V, lodžie směřuje na východ.
Součástí revitalizace domu v r. 2008 bylo zateplení fasády a výměna oken za plastová. K bytu patří sklepní kóje. V domě je k dispozici kolárna/kočárkárna. Měsíční náklady pro 4 člennou rodinu se pohybují do 6.000,- Kč.
Dojezdová vzdálenost do Brna autem i vlakem je deset minut. Samotný byt se nachází v centrální části města Kuřim, přitom v klidné lokalitě kousek od lesa. V dosahu pěší chůze najdete veškerou občanskou vybavenost, ZŠ, MŠ, lékaře, poštu, vlakové nádraží, autobusovou zastávku, sportovní i kulturní zařízení. Je to ideální místo pro ty, kdo chtějí žít mimo velké město, přitom se vším komfortem.
S případným financováním vám umíme pomoci prostřednictvím našeho nezávislého poradce.

Mapa

Umítění je orientační

Kontaktujte makléře